NEMOKAMA PASKAITA - RAMUS KŪDIKIO MIEGAS

Kūdikio miegas – tai niekada aktualumo neprarasianti tema. Juk daugelis mažus vaikus auginančių tėvų patvirtins, kad ramus, angeliškas kūdikio miegas egzistuoja tik... nuotraukose arba svajonėse. Kol dalis šeimų džiaugiasi ramiu mažylio miegu, kitos – nepaliauja ieškoti atsakymų į kankinantį klausimą „Kodėl gi jis nemiega?!". Mamos puikiai žino, kad mažylių temperamentas, charakteris yra skirtingi, tačiau ar tikrai jie ir miega kitaip? Kiek valandų kūdikėliui reikia pailsėti ir ar gali jis imti ir sumaišyti dieną su naktimi? Mažylis puikiai pailsi miegodamas šalia mamos (o ji taip pat!), tačiau ar jis "nepripras"? O kaip nuraminti, rodos, visą amžinybę verkiantį kūdikį? Ar galiu jį panešioti?

 Drauge jaukiai ir išsamiai pakalbėsime apie:
*Naujagimių ir kūdikių miego fiziologiją – kaip miegame mes, suaugusieji, kuo skiriasi pačių mažiausiųjų miegas? Kodėl jis toks trapus ir negilus?


*Vidinis laikrodis – kas tai? Ar naujagimis tokį turi? Kodėl jis vis sumaišo dieną su naktimi?


*Miego „normas" – kokios jos? Kaip jas vertinti ir kaip suprasti, kad mažylis miega pakankamai?


*Saugią ir jaukią naujagimio miego aplinką – kaip ją taisyklingai paruošti, jog būtumėte kuo ramesni? Ko tikrai prireiks, o ko - visai nereikia?


*Pietų miegą - kodėl jis toks svarbus, kaip dieną migdyti vaikutį, jog jis būtų tikrai saldus, o mažylis gerai pailsėtų?


*„Ketvirtasis trimestras" – kaip jaučiasi tik gimęs mažylis? Kaip mums, tėvams, pagelbėti jam, jog pažintis su pasauliu būtų kuo malonesnė? Kaip nuraminti įsiverkusį mažylį?


*Ką ir kaip mums „sako" naujagimis – kaip šią kalbą suprasti?


*Prieraišioji tėvystė – kodėl ir kaip priklausomybė augina savarankiškumą? „Mamyčiukai", lepinimas ir kiti gajūs mitai – ką apie tai sako mokslas?


*Miegas su tėvais vienoje lovoje – kada galima, o kada - nerekomenduojama?

Kartu diskutuosime, aptarsime visus Jūsų klausimus, ieškosime atsakymų ir, žinoma, sklaidysime Jūsų nerimą, kad laukimas ir auginimas būtų kuo džiugesnis!

Susitikime pasidalinsime informacja, kuri padės Jums dar labiau  išgirsti, suprasti ir įsiklausyti į kūdikėlio miego poreikius ir juos atliepti su meile, švelnumu ir žinojimu.Kviečiame visus vaikučių iki 6 mėn. amžiaus tėvelius ir dar laukiančias to Stebuklo šeimas.
Paskaitą-susitikimą ves šeimos gydytoja - Vytenė Menkevičienė. Gydytoja ne vienerius metus gilina savo žinias būtent šioje srityje.!
DATA – 2019 lapkričio 14 d. 17 val. 30 min.  

VIETA: UAB Saulės šeimos medicinos centras, Baršausko g. 66.

TRUKMĖ - 1.5 val.

Susitikimas: Nemokamas! Būtina registracija! Vietų skaičius ribotas.
Registracija telefonu: (8 37) 200 532.

Atgal