Nuo 2018 m. rugsėjo 17 d. UAB Saulės šeimos medicinos centro pacientams, sergantiems lėtinėmis ligomis ir nuolat vartojantiems tam tikrus vaistus ar medicinos pagalbos priemones, nebereikia kas kartą vykti į polikliniką vien tam, kad prasitęstų receptą – gydytojas šią paslaugą galės suteikti ir telefonu. Nuotoliniu būdu galima pacientui skirti medicinos pagalbos priemones, pratęsti receptus naudojamiems vaistams; jei paciento būklė stabili, jam galima skirti ir pakartotinius tyrimus, paaiškinti šių tyrimų rezultatus bei pagal juos pakoreguoti gydymą.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad nuotoliniu būdu siuntimai II, III lygio specialistų konsultacijom NEIŠDUODAMI!

SVARBU! Nuotoliniu būdu pacientams gali būti teikiamos tik tęstinės paslaugos šeimos gydytojo komandoje, kurią sudaro šeimos gydytojas, vaikų ligų gydytojas, vidaus ligų gydytojas, gydytojas akušeris ginekologas, gydytojas chirurgas bei slaugytojas.

  • Nuotolinė sveikatos priežiūros paslauga suteikiama žemiau išvardintomis sąlygomis per 7 kalendorines dienas nuo paciento kreipimosi užregistravimo.
  • Konsultacija telefonu teikiama tik tuomet, jei gydytojas gali tinkamai identifikuoti pacientą.
  • Gydytojas nuotoliniu būdu gali išrašyti receptą tik pacientui anksčiau paskirtiems vaistams ar medicinos pagalbos priemonėms. Nauji vaistai ar medicinos pagalbos priemonės skiriami įprastinės konsultacijos metu, pacientui atvykus į polikliniką.
  • Nauji gydymo atvejai (atsiradus naujų nusiskundimų ar pasikeitus paciento sveikatos būklei) sprendžiami pacientui atvykus į polikliniką.
  • Jei gydytojas negali objektyviai įvertinti paciento sveikatos būklės be apžiūros, jis užregistruoja pacientą įprastinei konsultacijai, kuri teikiama pacientui atvykus į polikliniką.
  • Suteikus nuotolinę sveikatos priežiūros paslaugą, pacientas kitą kartą dėl tos pačios priežasties privalo atvykti į polikliniką. Konsultacija telefonu negali būti teikiama 2 kartus iš eilės.
  • Jei pacientas 7 mėnesius ar ilgiau nesilankė pas šeimos gydytojo komandos narį, jis taip pat turi atvykti į polikliniką.

JEI PAGEIDAUJATE GAUTI NUOTOLINĘ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGĄ BŪTINA pasirašyti sutikimą nuotolinei sveikatos priežiūros paslaugai gauti (tai galite padaryti atvykę į UAB Saulės šeimos medicinos centro registratūrą.)